MLECZKO ACTON

Dogodne położenie, bogactwo produktów

Nie tylko Polacy doceniają wysoką jakość polskiego jedzenia, Delikatesy Mleczko są ambasadorem polskiej tradycji i stwarzają przyjazne warunki robienia zakupów wszystkim klientom bez względu na język jakim się posługują.

Delikatesy Mleczko Acton są położone w samym sercu tętniącej życiem dzielnicy, w której zbiegają się różne kultury. Z tego powodu klientami sklepu są w ponad 30% inne narodowości: Litwini, Czesi, Ukraińcy, Rumuni, Portugalczycy, Irlandczycy, oczywiście Anglicy, a nawet Chińczycy i Japończycy.

Co kupują inne narodowości w sklepie Mleczko Acton?

Wielkim powodzeniem wśród wszystkich klientów cieszy się najwyższej jakości nabiał, który pochodzi ze starannie wybranych mleczarni – np. Czarnków. Jej produkty były wielokrotnie nagradzane na krajowych targach i wystawach. Twaróg extra z tej mleczarni jest produktem wyśmienitym– aksamitny, delikatny, śmietankowy smak pozyskał stałych klientów, którzy przychodzą specjalnie w poszukiwaniu tego smakołyku. Kuszą również wyborne desery dla dzieci z tej mleczarni. Wyprodukowane ze śmietanki najwyższej jakości, z dodatkiem kakao, niezwykle odżywcze, naturalnie słodkie lecz o niskiej zawartości cukru są konkurencją dla znanych marek ze względu na wysoką jakość i naturalny skład.

Chińczycy cenią sobie zawsze świeżą wieprzowinę z firmowej rzeźni, a mieszkańcy Wschodniej Europy uwielbiają polski chleb. W sklepie Mleczko Acton jest ogromny wybór pieczywa, nie tylko z rodzinnej piekarni prowadzonej przez pana Władysława Mleczko, lecz również od innych polskich producentów. Każdy znajdzie dla siebie to, co naprawdę lubi.

Irlandczycy i Anglicy zachwycają się polskimi wędlinami. Ostatnio pojawiły się produkty z wielokrotnie nagradzanej masarni w Kruszewni, której tradycyjne, autentyczne wyroby mają smak jaki nasi rodzice pamiętają z dzieciństwa. Dostały one najwyższą nagrodę – Perłę w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Produktem, po który ustawiają się kolejki jest absolutnie wyjątkowa wątrobianka. Lecz w sklepie na Acton można również dostać wiele innych najwyższej jakości produktów wędliniarskich, a co ważne i o czym mówią nasi klienci – w rewelacyjnie konkurencyjnych cenach/

Jednak to, co zdecydowanie wyróżnia Mleczko spośród innych sklepów to pełna informacja dotycząca składu na każdym produkcie z oferty wędlin. Mleczko pomaga swoim klientom dokonywać świadomych zakupów.

Godziny otwarcia:
Pon-Śr: 7:00 – 21:00
Cz – Sob: 7:00 – 22:00
Niedziela: 9:00 – 20:00

Informacje o parkingu:
Wygodny, bezpłatny parking do 2 godzin w pobliżu.

Telefon:
+44 (0) 20 8752 1827