MLECZKO CROYDON

Szybkie zakupy bez kompromisu

Najnowszy sklep  Mleczko w Croydon jest szczególny, ponieważ do tej pory sieć rozwijała się głównie w  Londynie Zachodnim.  Michael Mleczko, syn Władysława Mleczko, który razem z bratem Tonym Mleczko, prowadzi firmę założoną 20 lat temu przez ojca mówi: wielokrotnie otrzymujemy sygnały i prośby o to, aby otworzyć Mleczko w różnych miejscach. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z Południowo-Wschodniego Londynu i już w marcu ruszył jeden z większych oddziałów sieci.

Sklep zatrudnia ponad 20 osób obsługujących, między innymi, dział wędlin, nabiału, warzyw prosto z Polski oraz pieczywa. Sieć Mleczko, w tym i delikatesy w Croydon, oferuje korzyści wynikające z posiadania karty lojalnościowej, która staje się coraz bardziej popularna wśród klientów. Za każdy wydany £1 na karcie gromadzony jest 1 punkt, a 100 punktów to równowartość £1, który w dowolnej chwili można wykorzystać na kolejne zakupy. Co więcej, posiadacze karty korzystają z okresowych promocji przeznaczonych tylko i wyłącznie dla nich np. wyższe zniżki na określone produkty, które przekładają się na dodatkowe punkty na karcie. Jak do tej pory, spośród wszystkich polskich sklepów w UK, jedynie Mleczko oferuje swoim klientom tak rozbudowany program lojalnościowy. Klienci bardzo sobie cenią możliwość zbierania punktów, które mogą, na przykład, przeznaczyć na świątecznie zakupy w Croydon lub innym,  dowolnym sklepie całej sieci.

Zarejestruj się teraz!

Spełniając oczekiwania bardzo wymagających klientów, w ofercie dostępne są produkty nie zwierające chemicznych dodatków oraz bezglutenowe. Coraz więcej osób, dbając o zdrowie i młody wygląd, poszukuje certyfikowanej żywności ekologicznej. W związku z tym, w największych oddziałach sieci Mleczko, w Slough oraz właśnie w Croydon, stworzono specjalne działy z bio-produktami o wyjątkowych walorach smakowych i prozdrowotnych. Na półkach ze specjalną żywnością można dostać płatki i kasze ekologiczne np. orkiszową czy quinoa, płatki śniadaniowe pełnoziarniste i przetwory owocowe bez dodatku cukru, przeciery i soki dla dzieci, które nie powodują alergii pokarmowych i są bardzo poszukiwane przez rodziców. Składniki produktów, m.in. firmy Symbio, pochodzą wyłącznie z posiadających atest ekologiczny gospodarstw, które nie stosują nawozów sztucznych, chemicznych środków ochrony roślin, antybiotyków oraz hormonów.

Delikatesy Mleczko,  sieć wychodząca naprzeciw wszystkim swoim klientom, stara się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających. Sklep w Croydon, o powierzchni prawie 1400m2, oferujący wielką różnorodność produktów, jest w stanie spełnić nawet bardzo wyszukane potrzeby.

Godziny otwarcia:
Pon-Śr: 8:00 – 21:00
Cz – Sob: 8:00 – 22:00
Niedziela: 9:00 – 20:00

Informacje o parkingu:
*G2 Pay&Display na ulicy
*Parking samochodowy Wandle Road – Croydon | APCOA
Wandle Road, Croydon CR0 1DX

Telefon:
+44 (0) 20 8688 6859