MLECZKO CRANFORD

W drodze do domu

ednym z najdogodniej położonych sklepów Mleczko są delikatesy w Cranford. Znajdują się przy Bath Road, w pobliżu Heathrow, więc pracownicy tego największego lotniska na świecie są stałymi klientami. Właśnie to położenie sprawia, że sklep ten jest szczególny. Wyróżnia się też przystępnym i wygodnym parkingiem znajdującym się tuż przy budynku i można tu zrobić szybkie zakupy.

Na półkach nie brakuje smacznego pieczywa z firmowej piekarni, w tym drożdżówek wypiekanych tradycyjną metodą oraz bułeczek z kiełkami. Nie zawierają one żadnych sztucznych dodatków, jedynie naturalne składniki, uzupełnione wartościowymi ziarnami i zarodkami pszennymi. Dział z wędlinami zapewnia szeroki wybór różnych rodzajów wyrobów wędzonych i gotowanych na każdą kieszeń.

W ofercie znajdują się też sery m.in. z Mlekovity, która została wybrana najcenniejszą marką produkcyjnego sektora gospodarki polskiej. Nowością są sery mierzwione – to ciekawa nazwa bardzo cieniutko pokrojonego żółtego sera Morskiego, Gouda lub Edamskiego, który, tak przygotowany, smakuje świetnie, wręcz rozpływa się w ustach.

Sklep Mleczko w Cranford jest idealny dla konsumentów, którzy chcą sprawnie i szybko kupić świetnej jakości produkty w przystępnych cenach. Ten nieduży sklep mieści ponad 2 800 różnych produktów, w tym 180 rodzajów wędlin, a więc klienci zawsze dostaną tu wszystko, czego potrzebują.

Godziny otwarcia:
Pon-Śr: 8:00 – 21:00
Cz – Sob: 8:00 – 22:00
Niedziela: 9:00 – 20:00

Informacje o parkingu:
Bezpłatny parking przy budynku sklepu, liczba miejsc parkingowych ograniczona.

Telefon:
+44 (0) 20 8759 9516