MLECZKO SHEPHERDS BUSH MARKET

Tradycyjne polskie smaki

Mleczko Shepherds Bush Market z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularny wśród lokalnych mieszkańców. Przyczynia się do tego nie tylko nowy wystrój, lecz również sprawna obsługa, m.in. dzięki nowoczesnym i szybkim kasom. Remont i przebudowa sklepu pozwoliły na znaczne powiększenie powierzchni handlowej, a co za tym idzie, na poszerzenie oferty świeżego mięsa z firmowej rzeźni, zwiększenie wyboru wędlin oraz dodanie działu z polskimi kosmetykami m.in Ziaji – uznanej polskiej marki poszukiwanej nie tylko przez Polki. Krem oliwkowy, czy seria z kozim mlekiem ściągają wielbicielki tych produktów nawet z odległych dzielnic Londynu.

Klienci znajdą w tym lokalnym sklepie wszystko, czego potrzebują. Jednak największym jego atutem jest pieczywo i ciasta pochodzące z mieszczącej się nieopodal rodzinnej piekarni Mleczko założonej przez seniora rodu, pana Władysława. Piekarnia szczyci się chlebem, o jaki trudno w Wielkiej Brytanii. W asortymencie jest kilkadziesiąt rodzajów różnego pieczywa: 15 gatunków chleba, 10 rodzajów bułek i rogali, 11 – drożdżówek i pączków oraz kilkanaście rodzajów smakowitych ciast.

Niedawno wprowadzono do sprzedaży produkty o niezwykłej jakości: chleb pełnoziarnisty orkiszowy, pełnoziarnisty zwykły i z dodatkiem ziaren, chleb tradycyjny na zakwasie. Natychmiast otrzymały one bardzo wysokie oceny klientów, a wręcz entuzjastyczne opinie:

Pani Agata napisała na firmowym facebook fanpage: W „Mleczko” od niedawna można kupić przepyszny chlebek razowy z ziarnami. Jest naprawdę pyszny! Najlepszy razowy jaki w życiu jadłam. Dziękuję Wam bardzo za to!

Wielu wybrednych konsumentów zainteresuje fakt, że chleb z piekarni Mleczko dostępny w sklepie na Shepherds Bush oraz pozostałych oddziałach sieci, wypiekany jest bez sztucznych dodatków, tradycyjną metodą – to wyróżnia firmowe pieczywo spośród innych. Wszystkie produkty, z których jest wyrabiane pochodzą z Polski. Wypiek odbywa się w oparciu o tradycyjną technologię przy użyciu naturalnych kwasów i surowców wysokiej jakości. Nie jest już tajemnicą, że w popularnym chlebie dostępnym w supermarketach, oprócz mąki i wody, znajdują się też spulchniacze, polepszacze, wypełniacze – składniki, które zmiękczają i przedłużają żywotność pieczywa, lecz niekoniecznie służą naszemu zdrowiu. Idąc naprzeciw potrzebom ludzi troszczących się o zdrowie swoje i rodzin Delikatesy Mleczko oferują pieczywo, jakie piekły niegdyś nasze babcie.

Sieć Mleczko rozwija się w kierunku produktów premium, najlepszych jakościowo, ponadstandardowych. Celem Delikatesów Mleczko jest zapewnienie konsumentom produktów najlepszych z możliwych, lecz przyjaznych dla kieszeni przeciętnego Polaka żyjącego na imigracji.

Godziny otwarcia:
Pon – Sob: 7:00 – 22:00
Niedziela: 9:00 – 21:00

Informacje o parkingu:
Płać i wyświetlaj na sąsiednich ulicach.

Telefon: