MLECZKO SOUTH EALING

Smak chleba i pierogów z dzieciństwa

Sklep Mleczko przy South Ealing Road jest jednym z najstarszych sklepów całej sieci. Położony w najbardziej polskiej dzielnicy Londynu, w wyjątkowo dogodnym miejscu tuż przy stacji metra, przyciąga klientów z nowej oraz starej imigracji, która licznie zamieszkuje Ealing. Sklep, pomimo niewielkiej powierzchni, należy do najbardziej lubianych i cenionych i regularnie zbiera bardzo pozytywne opinie. Przyczynia się do tego, między innymi, wygodne usytuowanie – spieszący do pracy w Centrum Londynu mogą szybko i bez problemu kupić coś smacznego na lunch – np. świeże bułki żytnie wieloziarniste. Są one nowością w asortymencie firmowej piekarni. Nie zawierają żadnych sztucznych barwników, a ciemny kolor jest wynikiem dodatku słodu. Kompozycja ziaren jest niezwykle unikalna, znajdują się w niej bowiem takie ziarna jak kasza gryczana, jaglana, siemię lniane i słonecznik. Została dobrana tak, aby zapewnić wiele niezbędnych składników odżywczych w jednym posiłku, dzięki czemu bułki są pożywne i zdrowe.

W sklepie przy South Ealing Road można dostać wszystko, czego potrzeba na codziennym stole. Na pewno na wyróżnienie zasługują wyroby firmy „Pierożek”, których receptury są zupełnie wyjątkowe, oparte na domowych przepisach pani Marii Szelc, założycielki firmy oraz wykonane ręcznie. W ofercie jest szeroka gama pierogów o naprawdę prawdziwym domowym smaku – z kapustą i grzybami czy ziemniakami i serem, gołąbki, krokiety oraz uszka. Są to produkty tradycyjne, takie jak wytwarzano kiedyś, a przepisy przetrwały przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nie zawierają żadnych środków konserwujących lub jakichkolwiek innych składników sztucznie przedłużający ich termin przydatności do spożycia. Klienci cenią sobie bardzo fakt, że można kupić w tym sklepie towary produkowane naturalnie, bez użycia chemicznych dodatków. Zdrowa żywność jest coraz bardziej poszukiwana.

Podobnie, wyroby firmy „Grota Smaku” należą do wykonywanych metodami tradycyjnymi i nie zawierają sztucznych konserwantów. Kto raz spróbuje wyjątkowego smaku bigosu lub gołąbków o nieco egzotycznym smaku, ten będzie zawsze wracał po te produkty. W ofercie są także gotowe dania dla zapracowanych klientow , którzy wracając wieczorem do domu mogą kupić mielonego z pieczarkami, kotlet rybny ze szpinakiem lub pierś z kurczaka z farszem. Należy dodać, że te pyszne, wygodne, gotowe potrawy są świetnej jakości. Mleczko oferuje je wszystkie w rewelacyjnych cenach.

Dlatego właśnie do Mleczko na Ealing przybywają imigranci od wielu lat zamieszkali w Wielkiej Brytanii, w poszukiwaniu smaków ze swojego dzieciństwa przypominających im dom rodzinny. Odnajdą tutaj nie tylko szeroki wybór produktów, ale i wysoką jakość, której zapewnienie jest celem nadrzędnym sieci delikatesów Mleczko.

Klienci mogą również korzystać z okresowych promocji, o których informacje znajdują się w gazetce dostępnej w każdym sklepie sieci oraz na stronie internetowej

Godziny otwarcia:
Pon – Sob: 6:00 – 21:00
Niedziela: 9:00 – 20:00

Informacje o parkingu:
Parking na ulicy, bezpłatny do 30 minut w dni powszednie, bezpłatny przez cały dzień w weekendy.

Telefon:
+44 (0) 20 8567 9917