MLECZKO SLOUGH

Wielkość, wygoda, wybór

Delikatesy w Slough są największym sklepem sieci Mleczko otwartym do tej pory w Wielkiej Brytanii. Niewątpliwym atutem tego oddziału jest wyjątkowo szeroka oferta towarów. Klienci poszukujący tradycyjnych smacznych polskich produktów na Wyspach mają naprawdę niezwykły wybór.

Oferta obejmuje świeże warzywa, ceniony polski nabiał, chleb, bułki i ciasta wypieku rodzinnej piekarni Mleczko, mrożonki, słodycze, no i przede wszystkim tradycyjne wędliny, jak również chemię gospodarczą i kosmetyki. Polskie produkty najwyższej jakości wypełniające po brzegi liczne półki, dają możliwość wyboru i spełnienia oczekiwań najbardziej wyszukanych.

Z tego też powodu, Mleczko Slough stał się miejscem docelowym dla Polaków przybywających na rodzinne zakupy nawet z miejsc oddalonych o wiele mil.Jest to najwyraźniej odczuwalne w weekendy, kiedy sklep odnotowuje największą sprzedaż, a klienci robiący zakupy przyjeżdżają z Reading, Amersham, Bracknell, Aylesbury, czy nawet z Oxford.

Niewątpliwie jednym z największym atutów sklepu jest własna rzeźnia, która daje gwarancję wysokiej jakości. Delikatesy Mleczko nie stosują praktyk dodawania do mięsa niebezpiecznych syntetycznych przeciwutleniaczy. Kupując mięso z firmowej rzeźni klienci mają pewność, że jest zawsze świeże i pozbawione chemii.

Godziny otwarcia:
Pon – Sob: 8:00 – 21:00
Niedziela: 8:00 – 20:00

Informacje o parkingu:
ParkingPay&Display na ulicy.
Parking Hatlield ( Hatfield Road , SL1 1NB 1 minuta czuwania )

Telefon:
+44 (0) 1753 539 254