MLECZKO GREENFORD

Szybkie zakupy bez kompromisu

Delikatesy Mleczko w Greenford zostały otwarte jako drugi sklep sieci w 2006 roku i są bardzo dobrze znane klientom nie tylko z okolic Harrow i Ealing. Pomimo stosunkowo niedużej powierzchni, oferują niezwykle bogatą gamę produktów. Można tutaj zakupić świeże mięso z firmowej rzeźni, wędliny od najlepszych i najbardziej znanych polskich producentów takich jak m.in. Tarczyński, Nik-Pol, Olewnik, Kabanos lub nieco mniejszych rodzinnych firm oferujących produkty unikalne i regionalne np. Masarnia Krzyś lub Leśniak z Sanoka oraz wędliny o wyjątkowej jakości z wielokrotnie nagradzanej firmy Kruszewnia. Są to produkty oparte na tradycyjnych recepturach, na bazie naturalnych przypraw korzennych i ziół. Chociaż pojawiły się stosunkowo niedawno, zostały już docenione przez konsumentów. Są nie tylko pyszne, ale przede wszystkim zdrowe.

Apetyczny zapach świeżo pieczonego mięsa również wabi klientów sklepu przy Eastmead Avenue. Można tam tu zakupić całego kurczaka bądź skrzydełka czy karkówkę wieprzową z rożna. Cieszą się one niesamowitym wzięciem – wspaniały, aromatyczny obiad, którego nie trzeba przygotowywać samodzielnie w domu. Do tego można dopasować jedną z gotowych potraw w słoiku firmy Urbanek – na przykład leczo pieczarkowe pikantne lub sałatkę z czerwonej kapusty.

Do delikatesów w Greenford zjeżdżają klienci nawet z odległych zakątków miasta. Zapewne jednym z powodów jest dogodny, bezpłatny parking przed sklepem, a także wzdłuż osiedlowej ulicy, czego nie oferuje żaden sklep położony przy głównej ulicy. Dzięki temu łatwiej jest zrobić solidne, rodzinne zakupy na cały tydzień– czemu sprzyja bogata oferta produktowa oraz sprawna obsługa.

Godziny otwarcia:
Pon – Sob: 7:00 – 22:00
Niedziela: 8:00 – 21:00

Informacje o parkingu:
Bezpłatny parking wzdłuż Eastmead Avenue.

Telefon:
+44 (0) 20 8578 2777