MLECZKO SUDBURY

Kompetentna i szybka obsługa, przyjazna atmosfera

Klienci przychodzący na zakupy do sklepu w Sudbury Hill cenią sobie domową atmosferę. Często pracownicy znają swoich stałych klientów z imienia i wiedzą jak ich obsłużyć, aby wychodzili zadowoleni. Zaangażowanie pracowników oraz serdeczne podejście do klienta sprawia, że klienci wracają i polecają go innym.

Sklep Mleczko przy 137-139Greenford Road, pomimo niedużej powierzchni ma tak wiele atutów, że wygrywa walkę z pobliską konkurencją. Znakomicie przeszkoleni sprzedawcy z przyjemnością odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące oferowanych produktów.

Jedna z usług cieszy się wyjątkowym uznaniem. W dziale mięsnym można na miejscu zemleć zakupione mięso. Klient wybiera dowolny produkt z firmowej rzeźni: karkówkę, indyka, szynkę lub wołowinę. Następnie prosi o jego zmielenie, dzięki czemu jest pewien jakości. Wie, że mięso, które trafia na jego stół nie zawiera żadnych dodatków, wypełniaczy, konserwantów, polepszaczy, przede wszystkim jest niezwykle świeże.

Najbardziej cieszy klientów to, iż pomimo jego niewielkich rozmiarów, tak naprawdę w sklepie można kupić wszystko, co niezbędne. W żaden sposób wielkość sklepu nie ogranicza wyboru dostępnych produktów.

Do sklepu na Sudbury Hill przyciąga klientów również zapach pieczonych na miejscu świeżych kajzerek. Jeszcze gorące, rozchodzą się w mgnieniu oka i mają swoich stałych odbiorców.

Dodatkowym atutem sklepu jest możliwość dokonywania przelewów do Polski – ta usługa cieszy się wielką popularnością i jest najbardziej ruchliwym punktem tego typu w całej sieci Mleczko.

Godziny otwarcia:
Pon – Sob: 6:00 – 21:00
Niedziela: 9:00 – 20:00

Informacje o parkingu:
Parking Pay Display na ulicy.

Telefon:
+44 (0) 20 8869 0605